Regulamin

Ogólne warunki zamówienia
 1. Poczta Kwiatowa Inc. realizuje dostawę przesyłek kwiatowych i prezentów na terenie całej Polski.
 2. Zamówienia dokonane przez Internet są wiążące. Zamówienia dokonywane telefonicznie lub mailowo także są wiążące.
 3. Poczta Kwiatowa Inc. nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki kwiatowe, których opóźnienie w realizacji dostaw lub nie dostarczenie nastąpiło z powodu podania błędnych danych przez Nadawcę albo też z braku odpowiedniej ilości środków finansowych na koncie bankowym Nadawcy.
 4. Poczta Kwiatowa Inc. realizuje tylko zamówienia które są prawidłowo opłacone.
 5. Walutą zamówienia są złotówki, dolary amerykańskie, funty brytyjskie oraz euro, w walutach tych dokonywane będą również ewentualne zwroty.
 6. Potwierdzenie zamówienia przesyłki kwiatowej wysyłane jest na podany przez Nadawcę adres e-mail.
 7. Jeżeli w wyznaczonym przez Nadawcę czasie doręczenia przesyłki kwiatowej, Odbiorca nie będzie obecny pod wskazanym w zamówieniu adresem, nasz kurier pozostawi wiadomość, w której podana będzie informacja o przesyłce oraz adresie kwiaciarni realizującej zamówienie. W sytuacji podania przez Nadawcę numeru telefonicznego do Odbiorcy przesyłki kwiatowej kurier będzie kontaktował się z Odbiorcą przesyłki na podany numer. Jeżeli w terminie dwóch dni roboczych Odbiorca nie skontaktuje się z kwiaciarnią lub naszym biurem przesyłka zostanie anulowana. W przypadku, gdy Nadawca przesyłki będzie chciał przesłać bukiet ponownie musi powtórnie złożyć i w pełni opłacić zamówienie.
 8. W przypadku dostawy przesyłek kwiatowych na takie uroczystości jak ślub czy pogrzeb nie możemy zagwarantować dostawy do osoby wskazanej w zamówieniu.
  Przesyłka może zostać przekazana obsłudze uroczystości. W wypadku dostawy kwiatów do kościoła lub na cmentarz nie potwierdzamy pisemnie dostawy.
 9. Poczta kwiatowa Inc, informuje Nadawcę przesyłki kwiatowej o fakcie dostarczenia jej do Odbiorcy po otrzymaniu maila z pytaniem o potwierdzenie. Z Nadawcą przesyłki kwiatowej kontaktujemy się tylko w sytuacji problemów z dostawą przesyłki kwiatowej do Odbiorcy.
Wersje bukietów
 1. Uprzejmie informujemy Państwa, że w naszym serwisie dostępne są trzy wersje przesyłek kwiatowych:
  • mały (kwiaty)
  • średni (bukiet najbardziej podobny do prezentowanego na zdjęciu)
  • duży (bukiet większy od tego na zdjęciu)
 2. W przypadku bukietów z róż:
  • mały (40 cm)
  • średni (50-60 cm)
  • duży (70-90 cm)
 3. Bukiety mieszane:
  • mały około 5-7 kwiatów plus przybranie
  • średni około 9-12 kwiatów plus przybranie
  • duży około 15-19 kwiatów plus przybranie
 4. Opis długości róż dotyczy wyłącznie bukietów, gdzie określona jest ilość kwiatów np. bukiet 11 róż, 12 róż, 15 róż.
 5. Nie dotyczy to bukietów, gdzie liczba kwiatów jest określona w przedziałach np. 5 -7, 9 -12, 15 - 19 itd.
 6. W przypadku pytań odnośnie wersji produktu uprzejmie prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny z naszym biurem.
Czas realizacji zamówień
 1. Jeżeli chcą Państwo, aby kwiaty zostały dostarczone w dniu składania zamówienia,
  musi ono zostać złożone i opłacone do godziny 18:00 czasu polskiego (w dni robocze).
 2. Zamówienia i wpłaty na sobotę i niedzielę
  przyjmowane są do godziny 15:00 w sobotę czasu polskiego i tylko ten termin gwarantuje Państwu doręczenie przesyłki w określonym wcześniej czasie. Zamówienie musi być opłacone do godz. 15:00.
 3. Zamówienia na kwiaty realizowane są od 9:00 do 20:00 czasu polskiego w dni powszednie i od 10:00 do 20:00 czasu polskiego w soboty i niedziele.
 4. Poczta Kwiatowa Inc. nie realizuje zamówień w święta państwowe.
  Godzina doręczenia oznacza orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.
 5. Zamówienia z dostawą do firm mogą odbywać się dzień przed terminem realizacji lub w dniu następnym.
 6. W dniach 21 stycznia (Dzień Babci), 14 lutego (Walentynki), 8 marca (Dzień Kobiet), 26 maja (Dzień Matki) oraz 23 czerwca (Dzień Ojca) każdego roku realizacja dostawy przesyłek kwiatowych odbywa się w godzinach od 8:00 do 21:00 bez możliwości wyboru mniejszego przedziału godzinowego.
Reklamacje
 1. Reklamacje należy składać:
  E-mailem na adres: biuro@poczta-kwiatowa-inc.com
 2. Wszelkie reklamacje dotyczące doręczenia przesyłki kwiatowej do Odbiorcy przez firmę Poczta Kwiatowa INC. rozpatrywane będą w terminie 14 dni roboczych od daty jej zgłoszenia. Każda reklamacja będzie rozpatrywana indywidualnie.
 3. Reklamacje, które dotyczą składu lub też jakości przesyłki kwiatowej rozpatrywane będą jedynie w oparciu o dokumentację zdjęciową przesłaną przez Nadawcę lub Odbiorcę przesyłki kwiatowej.
 4. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów (przesyłki kwiatowe doręczane przez lokalne kwiaciarnie, oraz zgodności kwiatów z zamówieniem należy zgłaszać
  w ciągu 3 dni od daty doręczenia.
 5. W sytuacji, gdy odbiorca odmówi przyjęcia kwiatów, zamówienie takie traktujemy jako doręczone, ale istnieje możliwość odbioru bukietu w naszej w kwiaciarni partnerskiej przez nadawcę w ciągu 24 godzin.
 6. Poczta Kwiatowa INC. daje gwarancję świeżości kwiatów ciętych przez 2 dni od dnia ich doręczenia do Odbiorcy.
Polityka zastępowania
Ze względu na sezonowość kwiatów oraz ich dostępność w danej kwiaciarni zastrzegamy sobie prawo do zamiany danego kwiatka innym, o podobnym wyglądzie, oraz cenie. Bukiet zachowa tą samą wartość. Gwarantujemy świeżość kwiatów przez 48 godzin.

Bukiety prezentowane na zdjęciach są w wersji średniej. Zdjęcia pokazanych dodatków są przykładowe. Dodatki są dostarczane przez nasze kwiaciarnie partnerskie i mogą się różnić w pewnym stopniu od prezentowanych na zdjęciu, jednak wartość ich nie ulega zmianie.
Kontynuuj