Pomoc

Terminy doręczeń
Zlecenia na przesyłki kwiatowe w Polsce, złożone i opłacone w dniu powszednim do godziny 18:00, zaś w soboty do godziny 15:00 mogą być realizowane jeszcze w tym samym dniu.
Kwiaty doręczane są od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-20. W przypadku, gdy odbiorcy nie ma pod wskazanym adresem kurier pozostawia bukiet innej osobie dostępnej pod wskazanym adresem lub w przypadku, gdy nikogo nie zastanie pozostawia informację o przesyłce w drzwiach lub kontaktuje się telefonicznie z odbiorcą w celu ustalenia pory kolejnej dostawy. Godzina doręczenia oznacza orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.
Przesyłki kwiatowe dostarczamy w dwugodzinnych przedziałach czasowych. Dokładne godziny dostawy możemy zagwarantować w przypadku dostawy na ślub lub pogrzeb. Natomiast nie gwarantujemy godziny dostawy w takie dni jak: Dzień Babci 21 stycznia, Walentynki 14 luty, Dzień Kobiet 8 marca oraz Dzień Matki 26 maja.
W przypadku dostawy przesyłek kwiatowych na takie uroczystości jak ślub czy pogrzeb nie możemy zagwarantować dostawy do osoby wskazanej w zamówieniu. Przesyłka może zostać przekazana obsłudze uroczystości. W wypadku dostawy kwiatów do kościoła lub na cmentarz nie potwierdzamy pisemnie dostawy.
Przesyłki które dostarczamy do szpitali, hoteli, dużych firm i banków w przypadku, gdy nie ma możliwości dostarczenia bezpośrednio do odbiorcy pozostawiane są na recepcji.
Gdzie mogę wysłać kwiaty?
Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług tylko na terenie Polski. Mamy ponad 2100 kwiaciarni partnerskich, co pozwala nam dostarczyć kwiaty w ciągu 4 godzin od momentu zamówienia...
Jak można zapłacić za wysłanie kwiatów?
Płatności w sklepie: Paypal , płatność z konta lub kartą płatniczą, równie szybkie są płatności z kont bankowych w Polsce płatność przez poland.payu.com lub przelew bankowy, płatność musi być w złotówkach lub w Euro jeżeli w Euro trzeba w sklepie zmienić walutę na Euro.
Czy mogę pozostać anonimowy?
Dane Nadawcy nie są ujawniane Odbiorcom przesyłek kwiatowych. W tym celu udostępniliśmy dla Państwa pole "BILECIK" i w nim mogą Państwo umieścić te informacje. Pozostawienie przy składaniu zamówienia pustego pola "BILECIK" oznacza, że przesyłka kwiatowa będzie ANONIMOWA!
Czy cena zawiera koszt dostawy?
Podana cena bukietu w sklepie firmy Poczta Kwiatowa. INC jest ostatecznym kosztem i zawiera w sobie usługę doręczenia bukietu do odbiorcy.
Czy muszę się rejestrować?
Nie, rejestracja w naszym sklepie nie jest obowiązkowa. Jednak zachęcamy do rejestracji, bo niesie ona za sobą szereg korzyści.
Jeżeli kurier nie zastanie adresata?
Jeżeli w wyznaczonym przez Państwa czasie dostarczenia przesyłki kwiatowej, Odbiorcy nie będzie pod wskazanym adresem kurier pozostawi wiadomość, w której zawarta będzie informacja o przesyłce, adresie kwiaciarni realizującej zamówienie. Jeżeli w terminie dwóch dni Odbiorca nie skontaktuje się z kwiaciarnią lub biurem Poczta Kwiatowa.INC, przesyłka zostanie anulowana. W przypadku, gdy Nadawca przesyłki będzie chciał przesłać bukiet ponownie musi powtórnie złożyć i w pełni opłacić zamówienie.
Wielkości i wersje bukietów
W naszej kwiaciarni dostępne są trzy wersje przesyłek kwiatowych.
W przypadku dostawy bukietów mieszanych przez lokalne kwiaciarnie wyróżniamy:
  • Wersja mała - około 5-7 kwiatów plus przybranie.
  • Wersja średnia - około 9-12 kwiatów plus przybranie.
  • Wersja duża - około 15-19 kwiatów plus przybranie.
W przypadku bukietów z róż dostarczanych przez lokalne kwiaciarnie dostępne są trzy wersje:
  • Wersja mała - róże o długości 40 cm.
  • Wersja średnia - róże o długości 50-60 cm.
  • Wersja duża - róże o długości 70-90 cm.
Opis długości róż dotyczy wyłącznie bukietów, gdzie określona jest ilość kwiatów np. bukiet 11 róż, 12 róż, 15 róż.
Nie dotyczy to bukietów, gdzie liczba kwiatów jest określona w przedziałach np. 5 -7, 9 -12, 15 - 19 itd.
Czy do kwiatów mogę dołączyć bilecik?
Tekst można dołączyć wpisując go w polu BILECIK podczas składania zamówienia. Tekst napisany na specjalnej karteczce zostanie dołączony do kompozycji kwiatowej.
Bezpłatna dostawa
Posiadamy około 2100 kwiaciarni partnerskich na terenie całej Polski. Dzięki tak dużejj sieci możemy zagwarantować dostawę do każdego miejsca w Polsce w jednakowej cenie. Cena podana przy produkcie jest ceną ostateczną, nie doliczamy żadnych dodatkowych, ukrytych opłat.
Polityka zastępowania
Ze względu na sezonowość kwiatów oraz ich dostępność w danej kwiaciarni zastrzegany sobie prawo do zamiany danego kwiatka innym, o podobnym wyglądzie, oraz cenie. Bukiet zachowa tą samą wartość. Gwarantujemy świeżość kwiatów przez 48 godzin.
Bukiety prezentowane na zdjęciach są w wersji średniej. Zdjęcia pokazanych dodatków są przykładowe. Dodatki są dostarczane przez nasze kwiaciarnie partnerskie i mogą się różnić w pewnym stopniu od prezentowanych na zdjęciu, jednak wartość ich nie ulega zmianie.
Kontynuuj