Poczta Kwiatowa INC Kowalewo Pomorskie, dostawa gratis w Kowalewie Pomorskim i okolicy

Kwiaty Pełnia Naszego Szczęścia
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Jak Poranna Mgiełka
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty tylko dla Ciebie
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty dla Ciebie W dniu Twojego święta
Dostawa gratis
$30.63
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty na Każdą Okazję
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Uśmiech Ostatniego  Lata
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet w Kolorach Jesieni
Dostawa gratis
$34.04
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty jak Kobiecy urok
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Wspomnienie Ostatniego Lata
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Jak Blask Naszej Miłości
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty pełne moich uczuć
Dostawa gratis
$39.28
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Różany Bukiet
Dostawa gratis
$39.28
Dostawa jeszcze dziś
Więcej

Dla wielu z nas, kwiaty  to coś więcej niż tylko rośliny. Ich atutem nie jest jedynie zewnętrzne piękno. Kwiaty posiadają przemożną siłę, która pomaga w wyrażeniu siebie oraz nadaniu patosu wielu okolicznościom.

W dobie nowoczesności, niestety wielu ludzi zapomina o mocy kwiatów. W dzisiejszych czasach, kiedy chcemy komuś pogratulować lub złożyć życzenia, wystarczy wysłać SMSa. Jedną z okazji, która cierpi na tym ostatnimi czasy najbardziej, są imieniny. Przyjrzyjmy sie krótkiej historii tego święta.

Historia imienin bez dwóch zdań zasługuje na szczególną uwagę. Dlaczego? Otóż podczas gdy niemal każde święto obchodzone w tych czasach posiada pogańskie korzenie, imieniny mogą poszczycić sie chrześcijańskim pochodzeniem.

W dawnych czasach, gdy rodziło się dziecko, wierzono, że nadane mu imię utożsami go z tak samo nazywającym się świętym. Imię to krótko po narodzinach zmienianio na 'imię właściwe', którym dany człowiek posługiwał się już do końca życia. Po pewnym czasie, konkretne dni w roku zaczęto wiązać z imionami konkretnych świętych. Wówczas, zaczęto świętować dzień świętego, który nazywał się tak samo jak dany człowiek. Jeśli takich okazji było kilka w roku, wybierano tę najbliższą dacie urodzin. Wkrótce zaczęto więc celebrować dzień imienin w takim kształcie, jak ma to miejsce obecnie. Jak więc widać, zwyczaj obchodzenia imienin wykształcił się bardzo naturalnie. Ponadto, warto zaznaczyć, że imieniny nie są celebrowane na całym świecie. Święta te istnieją jedynie w Polsce, Grecji, Bułgarii, Węgrach, Czechach oraz na Łotwie. 

Niestety ale imieniny nie są obchodzone już tak powszechnie jak kiedyś. Jeszcze dwadzieścia lat temu ten specjalny dzień zobowiązywał do zorganizowania wesołego spotkania. Solenizant otrzymywał prezenty, a w tym mnóstwo kwiatów. Poczęstunki i zabawy bardzo często odbywały się także w miejscu pracy.

Przyszłość pokaże, czy uda się wskrzesić interesujący zwyczaj obchodzenia imienin. Niemniej jednak, istnieje wiele innych okazji, kiedy to możemy posłużyć się bukietem pięknych kwiatów.

Zacznijmy od przykrych okoliczności. Zaliczyć możemy do nich na przykład pogrzeby. Przyjęło się, że przy takiej sposobności wypada posłużyć się odpowiednią wiązanką kwiatów na pogrzeb. Warto zadbać, aby była ona zachowana w stonowanych i odpowiednich barwach.

Niemniej jednak, kwiatami dobrze jest posłużyć się także przy wesołych okolicznościach. Radosnym bukietem kwiatów możemy wzbogacić na przykład chwile ślubu i wesela. Para młoda na pewno bardzo ucieszy się z pachnącego i kolorowego podarunku!

Także urodziny stanowią świetną okazję do przesłania kwiatów. Warto jednak pamiętać, że w tym przypadku bukiet  może być trafnym uzupełnieniem prezentu, lecz nie prezentem samym w sobie.

Również Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, czy też Dzień Dziadka to wspaniałe sposobności do pokazania bliskim, że o nich pamiętamy. Warto w tym celu posłużyć się właśnie kwiatami.

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o bardzo wyjątkowych chwilach wyznania miłości. Bardzo popularnym zwyczajem jest wręczenie przy tej okazji bukietu kwiatów. Z pewnością godnie zaakompaniuje on słowom "kocham Cię".

Istnieje jeszcze wiele sposobności, przy których możemy użyć kwiatów, aby wyrazić swoje uczucia i myśli. W każdej z tych sytuacji Poczta Kwiatowa Kowalewo INC Pomorskie zrobi wszystko co w swojej mocy, by wyświadczyć swoje profesjonalne usługi. Nasz serwis internetowy daje bogaty wybór kwiatowych kreacji. Poza tym, jesteśmy Pocztą Kwiatową INC w Kowalewie Pomorskim, a to znaczy, że dostarczymy kwiaty we wskazane przez Ciebie miejsce! Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju! 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, Poczta Kwiatowa INC z Kowalewa Pomorskiego!

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.