Poczta Kwiatowa INC Kisielice, dostawa gratis w Kisielicach i okolicy

Kwiaty Jak Tęcza
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Uśmiech Ostatniego  Lata
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty dla Tej Najlepszej na Świecie
Dostawa gratis
$34.04
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty dla mojej Pani
Dostawa gratis
$34.04
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Buziaki dla Ciebie
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Jak Słoneczne Dni
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Dziękuję Ci!
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kosz Alpejski Milka
Dostawa gratis
$41.90
Najbliższy termin dostawy: 6.12.2022
Więcej
Słodka Rozkosz w Koszu
Dostawa gratis
$44.52
Najbliższy termin dostawy: 6.12.2022
Więcej
Bukiet z Lili i Anturium
Dostawa gratis
$44.52
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kosz Pełna Harmonia smaku
Dostawa gratis
$46.64
Najbliższy termin dostawy: 6.12.2022
Więcej

Jakże wspaniałym prezentem są  kwiaty! Mimo, iż te kolorowe roślinki nie potrafią mówić, za ich pomocą możemy wyrazić więcej niż tysiąc słów. Ponadto są one niebywale uniwersalne - możemy się nimi posłużyć zarówno przy przygnębiających okazjach, jak i w chwilach ogromnej radości.

Tradycja posługiwania się kwiatami w celu wyrażenia swych uczuć jest bardzo stara. Nawet w najdawniej odkrytych osadach ludzkich odnajduje się dowody na to, że człowiek używał kwiatów, by żegnać swych zmarłych. Z biegiem lat, ludzka miłość do tych roślin coraz mocniej kwitła, momentami przeradzając się w uwielbienie. Możni władcy wielkich państw tego świata nieraz projektowali sobie ogromne i monumentalne ogrody, których sławę opiewa się do dziś. Wieki mijały, a waga kwiatów uległa pewnemu pomniejszeniu. W średniowieczu na przykład, kwiaty stały się symbolem pogaństwa i rozwiązłości, lecz potem dosyć szybko wróciły do łask. Od tamtej pory do dziś są one nieodłącznym elementem naszego życia, przy czym warto pamiętać, że wtopiły się one także dość trwale nawet w tradycje chrześcijańskie. 

Obecnie istnieje wiele okazji, które podkreślamy za pomocą kwiatów. Poczta Kwiatowa INC Kisielice jest gotowa stanąć na wysokości zadania, aby pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszą kreację, a potem dostarczyć ją we wskazane miejsce.

Niemniej jednak, kiedy decydujemy się posłużyć kwiatami przy jakiejś okazji, często powstaje pytanie: Z jakich kolorów i gatunków złożyć mój bukiet?

Warto pamiętać o kilku zasadach kwiatowego savoir vivre'u, które mogą być nam w tej materii bardzo pomocne. Najważniejszy jest fakt, iż każda barwa oraz gatunek kwiatu ma swoje określone z góry znaczenie. Nie chcemy oczywiście, aby symbolika kwiatów stała się jakąś fobią, ponieważ rytuał wręczania tych kolorowych roślin jest piękny także ze względu na swą spontaniczność. Niemniej jednak, kiedy posługujemy się kwiatami, warto mieć na uwadze kilka podstawowych zasad.

Krzykliwe i jaskrawe barwy nie nadają się na poważne i smutne okoliczności takie jak pogrzeby. Dobrze jest wówczas zdecydować się na stonowaną wiązankę. Warto także wiedzieć, iż ze względu na symbolikę barw, w takich sytuacjach możemy użyć kolorów takich jak fiolet lub zieleń. Symbolizują one kolejno koniec i nadzieję. Poczta Kwiatowa INC w Kisielicach zrobi co w swojej mocy, by dostarczyć stosowną kreację na uroczystość pogrzebową.

Wyznania miłości, walentynki oraz dzień chłopaka, to okazje, które zasługują na więcej romantycznych barw. Można posłużyć się kwiatami o kolorach niebieskim, różowym oraz czerwonym. Niebieski oznacza wierność i przywiązanie, a różowy oraz czerwony są już barwami zdecydowanie bardziej romantycznymi, przy czym ten drugi ma w sobie nutkę wyrazu pożądania.

Nie brakuje także uroczystości, które mijają nam pod znakiem radości. Wówczas możemy używać bezkarnie jaskrawych barw, które pięknie podkreślą wesołą atmosferę. Poczta Kwiatowa INC z Kisielic obejmuje swymi usługami także śluby i wesela. Jest też mnóstwo pomniejszych okazji, kiedy to pomagamy sobie kwiatami w wyrażeniu uczuć. Nie sposób nie wspomnieć tu chociażby o dniach mamy, taty, babci i dziadka. Poza tym bierzemy też udział w regularnych uroczystościach, takich jak urodziny albo imieniny. Wówczas, obdarowanie solenizanta wonnymi kwiatami przewspaniały pomysł!

Kwiaciarnia w Kisielicach, każdą z powyższych okazji traktuje jako przyjemne wyzwanie do wyświadczenia swoich profesjonalnych usług. Zamówień można dokonywać za pomocą naszego serwisu internetowego. Kwiaty dostarczamy na terytorium całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do naszej kwiaciarni w Kisielicach!

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.