Kwiaciarnia Siewierz, dostawa gratis w Siewierzu i okolicy

Bukiet 100 lat !!!
Dostawa gratis
$26.18
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Dzień Dobry Ci
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Jak Zapach Lata
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Pełnia Naszego Szczęścia
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Fascynacja Barw
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Nasze Jesienne Oczarowanie
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Wiosenna Inspiracja
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet w Kolorach Słońca
Dostawa gratis
$34.04
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Buziaki dla Ciebie
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Jak  Zaczarowane
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet jak Miłosny Pocałunek
Dostawa gratis
$47.14
Dostawa jeszcze dziś
Więcej

Zasady rządzące społeczeństwem ludzkim stale ewoluują. Chociażby nasze zwyczaje wciąż podlegają samoistnym zmianom. W efekcie, tradycje, które jeszcze 10, czy 20 lat temu były popularne, dziś powoli odchodzą do lamusa. Niestety, ale w ten sposób tracimy wiele cennego dorobku kulturowego. Jedną z tradycji, która jest obecnie o wiele mniej doceniania niż kiedyś, jest chociażby wręczanie kwiatów. Przez setki lat zwyczaj ten ulegał ciągłym zmianom, aż do dziś, kiedy to przeżywa swoje najgorsze lata. Niemniej jednak każdy z nas może przyczynić się do tego, żeby tradycja wręczania kwiatów wróciła do łask. W ciągu roku istnieje wiele okazji do podarowania komuś gustownego bukietu. O tym jednak wspomnimy nieco później.

Tak naprawdę o historii wręczania kwiatów nie wiemy tyle, co o innych wątkach historycznych - zdecydowanie bardziej pożyteczniejszych dla ludzkości. Tak czy inaczej historia oraz archeologia wspominają o kwiatach i to niejednokrotnie! Wygląda na to, że już od zarania dziejów te kolorowe roślinki grały dużą rolę w życiu człowieka. Odkrycia naukowe świadczą o tym, że już tysiące lat temu powszechnie posługiwano się kwiatami z okazji grzebania zmarłych oraz uczestnictwa w rożnych obrzędach religijnych. W późniejszych latach kwiaty jedynie zyskiwały na znaczeniu. Dopiero przyjście średniowiecza zmieniło postrzeganie ich symboliki. Od tamtej pory często były one traktowane jako synonim grzechu, rozpasania oraz niepohamowanych swawoli. Wkrótce jednak kwiaty wróciły do łask. W dużej mierze przyczyniła się do tego elżbietańska Anglia, gdzie to roślinki te nabrały tak silnego znaczenia symbolicznego, iż stworzono tam nawet cały słownik języka kwiatów. Właśnie w ten sposób powstały zasady kwiatowego savoir vivre', które tak naprawdę funkcjonują do dziś. Dzięki ich znajomości można niejako 'powiedzieć' coś konkretnego bez użycia słów, a za to tylko i wyłącznie dzięki odpowiedniemu skompletowaniu bukietu.

Obecnie kwiaty nie grają w naszym życiu zbyt dużej roli, niemniej jednak wielu ludzi z przyjemnością używa ich, aby podkreślić wagę niektórych uroczystości lub po prostu, żeby sprawić komuś przyjemność.

Co często powstrzymuje nas przed wręczaniem bukietów? Przede wszystkim pośpiech. Tempo życia często powoduje, że nie mamy nawet czasu zastanowić się nad tym jakie kwiaty ewentualnie moglibyśmy wybrać. Niemniej jednak fachowe kwiaciarnie idą z duchem czasu dostosowując swoje usługi do potrzeb klientów. Tak też nasza Kwiaciarnia - Kwiaciarnia Siewierz - jest także Pocztą Kwiatową INC w Siewierzu, która działa w oparciu o nowoczesny i funkcjonalny serwis internetowy. Jak to działa? Już tłumaczymy!

Co można zrobić, jeśli nie możesz pojawić się na danej uroczystości osobiście? Pierwsza myśl, która przychodzi do głowy to wysyłka kwiatów, ale wiadomo, że z pomocą zwykłej Poczty lub kuriera pomysł ten raczej się nie uda. Właśnie dlatego powstała Poczta Kwiatowa INC z Siewierza! Dzięki nam, szybka i profesjonalna wysyłka kwiatów jest możliwa! Zamówień dokonuje się poprzez nasz serwis internetowy. Następnie możesz poprosić nas, abyśmy dostarczyli wybrany przez Ciebie bukiet w dowolne miejsce na terenie kraju. Jeśli natomiast znajdujesz się za granicą, rzecz jasna możesz także zamówić kwiaty do Polski.

Kiedy możemy zdecydować się na wręczenie komuś bukietu? Okazji jest wiele! Oto kilka z nich:

    ślub i wesele

    Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka

    urodziny oraz imieniny

    Walentynki oraz inne romantyczne momenty

    podziękowania i przeprosiny

    pogrzeby

Bez względu na zaistniałe okoliczności zapraszamy do skorzystania z naszych usług, Kwiaciarnia w Siewierzu!

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.