Kwiaciarnia Przemków, dostawa gratis w Przemkowie i okolicy

Kwiaty jak Spojrzenie Słońca
Dostawa gratis
$26.18
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Nasza Magiczna Miłość
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty dla Ciebie W dniu Twojego święta
Dostawa gratis
$30.63
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Nasze Jesienne Oczarowanie
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty jak Słodki Pocałunek
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Rozchmurz się dla Mnie
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Storczyk w doniczce
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Ty Jesteś Moim  Olśnieniem
Dostawa gratis
$34.04
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kosz Dla Smakosza
Dostawa gratis
$38.26
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty pełne moich uczuć
Dostawa gratis
$39.28
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kosz  Smakosza
Dostawa gratis
$41.93
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kosz Pełen Blasku
Dostawa gratis
$49.76
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej

Kwiaty - kiedy mogą przemówić za Ciebie?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, skąd wzięła się tradycja wręczania kwiatów? Pytanie to może być nieco zaskakujące, niemniej jednak możesz nam wierzyć, że odpowiedź na nie wcale nie jest trudna! Otóż okazuje się, że sens tradycji wręczania kwiatów polega nie tylko na dzieleniu się z innymi pięknem tych roślin. Chodzi o coś zdecydowanie poważniejszego!

W dzisiejszych czasach powszechnie uznawanym faktem jest, że wiele kwiatów ma swoją określoną z góry symbolikę. Mało kto zdaje sobie jednak sprawę z tego, że ludzkość już od zamierzchłych czasów uwielbiała doszukiwać się w tych kolorowych roślinkach niecodziennej symboliki. Wiele kwiatów było synonimami konkretnych uczuć, cech osobowości, a niektóre ich gatunki lub barwy były bezpośrednimi atrybutami starożytnych bogów!

Wiedząc o tym, o wiele łatwiej jest zrozumieć, dlaczego poprzez odpowiedni dobór kwiatów do swojego bukietu możemy niewerbalnie 'powiedzieć' coś osobie obdarowanej. W jakich sytuacjach można się jednak zdecydować się na tak mocno symboliczny gest?

Klasycznym przykładem są miłosne wyznania lub romantyczne święta, takie jak Walentynki. To zrozumiałe, że w tego typu okolicznościach może nam być ciężko zdobyć się na odważne słowa. Właśnie wtedy kwiaty mogą wyświadczyć Ci swoją pomoc! Warto zdecydować się na przykład na bukiet zachowany w romantycznych barwach. Wbrew pozorom nie musi być to kolor czerwony; wręcz przeciwnie - według oficjalnych zasad savoir vivre'u czerwień jest zachowana tylko dla par o zaawansowanym statusie związku. Równie dobrze spisze się także kolor różowy (delikatniejszy symbol miłości), niebieski (symbol wierności) lub biały (symbol czystości, czystych zamiarów).

Także przeprosiny są idealną okazją, przy której to możemy pozwolić naszym kwiatom 'przemówić'. Na jaką kreację można wówczas się zdecydować? Otóż w tym wyjątkowym wypadku najważniejszą rolę grają gusta osoby, którą chcemy przeprosić. Niemniej jednak jeśli chciałbyś otrzymać jakąś konkretną propozycję, to zachęcamy Cię do rozważenia bukietu zachowanego w białej tonacji. Tak jak zaznaczono już powyżej, podkreślisz w ten sposób swoje czyste i nieskalane intencje.

Kwiaty "mówią" także podczas smutnych okoliczności, takich jak pogrzeby. Wówczas warto zdecydować się na bukiet, który po prostu podkreśli żałobny charakter uroczystości. Nie na miejscu byłoby posłużenie się wesołym bukietem, nawet gdybyś miał dobre intencje i gdybyś chciał wlać w ten sposób w serca zgromadzonych nieco nadziei. Z okazji pogrzebów dobrze jest zdecydować się na bukiet o ciemnych i stonowanych barwach. Świetnie sprawi się na przykład fiolet, który symbolizuje absolutny koniec.

Niemniej jednak zdarza się i tak, że mimo najszczerszych chęci nie jesteś w stanie wręczyć kwiatów osobiście. Co zrobić w takiej sytuacji? Położenie to może wydawać się bez wyjścia, niemniej jednak zapewniamy Cię, że tak nie jest!

Serdecznie zapraszamy Cię, byś skorzystał z naszej profesjonalnej Poczty Kwiatowej INC, Kwiaciarnia Przemków! Dzięki nam wysyłka kwiatów nie jest już problemem! Co dokładnie znajduje się w naszej ofercie? Wiedziemy prym w usłudze znanej jako "kwiaty przez Internet". Co to oznacza? Zamówienie kwiatów może odbyć się w stu procentach on-line, a to wszystko dzięki naszemu funkcjonalnemu serwisowi. Dostarczamy kwiaty na terenie całego kraju. Co jednak jeśli znajdujesz się za granicą i chcesz zamówić kwiaty do Polski? Żaden problem! Skorzystaj z naszego serwisu kwiaciarnia  w Przemkowie i zleć nam dostarczenie konkretnego bukietu w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie kraju!

Serdecznie zapraszamy, po kwiaty!

Kwiaciarnia z Przemkowa.

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.