Kwiaciarnia Jelenia Góra, dostawa gratis w Jeleniej Górze i okolicy

Kwiaty jak Spojrzenie Słońca
Dostawa gratis
$26.18
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Nasza Magiczna Miłość
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Bo jesteś Ty!
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Fascynacja Barw
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty z najlepszymi Życzeniami
Dostawa gratis
$31.42
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty jak Słoneczny Pocałunek
Dostawa gratis
$32.99
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Nasze Jesienne Szaleństwa
Dostawa gratis
$34.04
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Po prostu Ty!
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Jak  Zaczarowane
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kosz dla zdrowia!
Dostawa gratis
$38.00
Najbliższy termin dostawy: 8.12.2022
Więcej
Kwiaty Wszystkiego Najlepszego
Dostawa gratis
$41.66
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet na Romantyczne Spotkanie
Dostawa gratis
$49.76
Dostawa jeszcze dziś
Więcej

Jakże uwielbiamy podziwiać piękno kwiatów! Różnorodność ich kolorów i zapachów może przyprawić o istny zawrót głowy! Niemniej jednak dzięki temu każdy może znaleźć wśród kwiatów coś dla siebie.

Niestety, te urocze roślinki nie są docenianie przez wszystkich. Na przykład, kiedy jakiś kwiat staje się zagrożony wyginięciem, nie brakuje ludzi, którzy wciąż go zbierają, a czasem nawet niszczą jego siedliska. Takie lekkomyślne postępowanie powoduje, że z niektórymi kwiatami musieliśmy pożegnać się raz na zawsze. Zdarzają się jednak i takie gatunki, które są rzadkie same w sobie. Jest to ich swoisty urok, który musimy uszanować. W hołdzie pięknu kwiatów, przyjrzyjmy się teraz kilku skrajnie rzadkim gatunkom tych wyjątkowych roślin.

Pierwszy kwiat jakiego weźmiemy pod lupę to Gibraltar Campion. Jak sama nazwa wskazuje, zamieszkuje on terytorium Gibraltaru. Ta piękna roślinka urzeka swą prostotą i siłą. Niestety od 1994 roku Gibraltar Campion uważany był za roślinę wymarłą. Co jednak ciekawe i pokrzepiające, w tym roku odnaleziono kilka jego żywych osobników.

A co możemy powiedzieć o kwiatach rosnących w granicach naszego kraju? Na liście gatunków krytycznie zagrożonych w Polsce występują 74 gatunki. Jednym z najciekawszych z nich jest aldrowanda pęcherzykowata. Jest to pływająca roślina pozbawiona korzeni, która żywi się zooplanktonem, mikroskopijnym narybkiem oraz larwami niektórych owadów. Aldrowanda pęcherzykowata cierpi głównie na skutek rabunkowej gospodarki człowieka oraz cywilizowania obszarów podmokłych.

Na koniec warto wspomnieć o kwiecie Youtan Poluo. Jest to roślina święta dla wyznawców Buddyzmu. Jej rzadkie występowanie najprawdopodobniej nie jest spowodowane działalnością człowieka - taki już jest urok kwiatu Youtan Poluo. Niemniej jednak, jest on tak unikalny, iż jego istnienie obrosło pewną legendą. Głosi ona, że kwiat Youtan Poluo kwitnie co trzy tysiące lat zwiastując tym samym reinkarnację buddy lub przyjście nowego króla. Niestety, roślina ta jest tak rzadka, że nawet naukowcy nie są w stanie potwierdzić, czy rzeczywiście kwitnie ona w tak długich odstępach czasu.

My - Kwiaciarnia Jelenia Góra - traktujemy kwiaty z należną troską i czcią. Fascynacja tymi roślinkami powoduje, że nasza praca nie jest dla nas przykrym obowiązkiem, lecz czystą przyjemnością.

W przeciągu roku nie brakuje wielu sposobności do wręczenia kwiatów. Świetną okazję ku temu stanowią na przykład wesele i  ślub. Kwiaciarnia w Jeleniej Górze świadczy swoje usługi również w takich okolicznościach!

Niestety, nie brakuje chwil smutku, żalu i cierpienia, które towarzyszą na przykład uroczystościom pogrzebowym. Wówczas, Poczta Kwiatowa INC Jelenia Góra stanie na wysokości zadania, by pomóc w dobraniu kwiatowej kreacji wyrażającej szacunek i należną cześć.

Zdarzają się także momenty, kiedy mamy sposobność pokazać naszej rodzinie i przyjaciołom, że o nich pamiętamy. Możemy zrobić to z okazji dni mamy, taty, babci lub dziadka oraz podczas imienin i urodzin. W takich sytuacjach świetnym prezentem lub jego uzupełnieniem może okazać się nic innego, jak właśnie bukiet pięknych kwiatów!

A co, jeśli planujesz wyznać swą miłość ukochanej osobie? Kwiaciarnia Gaja w Jeleniej Górze i wówczas nie pozostawi Cię bez wyjścia. Wybierz romantyczny bukiet i ciesz się jego pięknem wraz ze swoją drugą połówką!

Jak więc widzisz, w ciągu każdego roku nie brakuje okazji do wręczenia komuś kwiatów!

Kwiaciarnia z Jeleniej Góry z miłą chęcią pomoże Ci ułożyć odpowiednią kreację. Jeśli tylko sobie tego zażyczysz, kwiaty dostarczamy także w wybrane miejsce na terenie Polski! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.