Kwiaciarnia Janów Lubelski, dostawa gratis w Janowie Lubelskim i okolicy

Bukiet z 5 róż
Dostawa gratis
79,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty na Imieniny
Dostawa gratis
99,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty Zapach lata
Dostawa gratis
99,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty Mój Słoneczny Pocałunek
Dostawa gratis
115,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty Wiele Radości
Dostawa gratis
119,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Zestaw miodów naturalnych w drewnianej skrzynce
Dostawa gratis
119,90zł
Najbliższy termin dostawy: 28.1.2020
Więcej
Kwiaty Nasza fantazja
Dostawa gratis
129,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Gerberowa Przytulanka
Dostawa gratis
129,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Bukiet w Kolorach Słońca
Dostawa gratis
139,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty z Kolorowej Łąki
Dostawa gratis
139,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Różany Bukiet
Dostawa gratis
149,90zł
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej

Świetnym miejscem do odpoczynku jest zalew Janowski leżący około 5 kilometrów od Janowa Lubelskiego.


Prezent składający się z pięknych kwiatów wywołuje na naszej twarzy niemal automatyczny uśmiech. Kiedy otrzymujemy od kogoś te barwne rośliny, oznacza to, że ofiarodawca interesuje się nami i o nas pamięta. Radość czerpiemy jednak nie tylko z otrzymywania, ale również z dawania. Z miłą chęcią odwzajemniamy tak miłe gesty i także obdarowujemy kwiatami swoich znajomych, bliskich i przyjaciół.

Podarki kwiatowe z reguły składają się z roślin ciętych. Nie są one w stanie utrzymać się przy życiu bardzo długo. Niemniej jednak istnieją sposoby na przedłużenie ich żywotności. Przyjrzyjmy się krótko kilku z nich.

Przed umieszczeniem kwiatów w jakimkolwiek pojemniku z wodą, trzeba usunąć z nich wszystkie liście z dolnych części łodygi. Warto jednak pamiętać, że praktyka ta nie dotyczy kolców w przypadku roślin kolczastych (na przykład róż).

Potem należy o jakieś trzy centymetry przyciąć końcówki pędów kwiatów. Należy użyć do tego celu bardzo ostrego narzędzia, które z łatwością odetnie niechciany kawałek łodygi nie miażdżąc przy tym okolicznej tkanki. Po tej delikatnej operacji, trzeba jak najszybciej włożyć kwiaty wazonu z wodą.

Inaczej postępujemy jednak z roślinami, które mają w swoich łodygach sok mleczny. Włożenie ich do wody natychmiast po cięciu spowoduje, że nie będą one 'pić' wody z wazonu. W związku z tym, zanim na stałe umieścimy kwiaty w jakimś naczyniu z życiodajnym płynem, warto zanurzyć na chwilę końce pędów we wrzącej wodzie.

Należy też bardzo uważać, aby nie zmiażdżyć jakiejkolwiek części łodygi. Spowoduje to drastyczny wzrost liczby grzybów i bakterii, a w konsekwencji nasze kwiaty zwiędną szybciej.

Na koniec należy wspomnieć, że wodę w której stoją kwiaty powinno się wcześniej przegotować. Poza tym, wymianę wody w wazonie warto powtarzać codziennie. W ten sposób zmniejszymy do minimum rozwój mikroorganizmów, które powodują zatykanie się przewodów hydraulicznych w pędach kwiatów.

Jako Kwiaciarnia Janów Lubelski, posiadamy szeroką wiedzę o kwiatach i chętnie się nią dzielimy! Zapewniamy Cię, że powyższe wskazówki pomogą przedłużyć żywotność Twoich ciętych bukietów.

Kiedy wręczasz komuś kwiaty, możesz podzielić się także z tą osobą kilkoma praktycznymi radami na temat żywotności kwiatów ciętych. Dzięki temu będzie ona mogła dłużej cieszyć się pięknem otrzymanego bukietu.

Kwiaciarnia w Janowie Lubelskim przykłada największą wagę do świadczonych usług. Pomagamy dobierać kreacje kwiatowe, po czym dostarczamy je w zamówione miejsce - na terenie całej Polski!

Okazji do wręczania kwiatów nie brakuje. Każda okoliczność różni się jednak diametralnie od drugiej, co powoduje także, że każda z nich tworzy potrzebę przygotowania unikalnego bukietu.

Zdarzają się na przykład przykre chwile, takie jak pogrzeb. Wówczas użyjemy stonowanej wiązanki pogrzebowej, która wyrazi nasz szacunek oraz uczci pamięć zmarłego.

Nie brakuje także okoliczności, którym towarzyszy radość. Należą do nich ślub oraz wesele. Kwiaciarnia z Janowa Lubelskiego obsługuje także tego typu uroczystości! Okazją do radości są także imieniny, urodziny - swego rodzaju święta, które regularnie obchodzimy w gronie najbliższych. Wówczas, kolorowy bukiet jest świetnym sposobem na obdarowanie solenizanta.

W ciągu roku bierzemy także udział w uroczystościach takich jak dzień mamy, taty, babci, dziadka, czy nauczyciela. Każda z nich jest idealną okazją, by wręczyć skromny bukiet osobie, o której pamiętamy.

Kwiaty pomagają także wyznać miłość. Dlatego też, kiedy tylko będziesz potrzebował nastrojowej kreacji kwiatowej w romantycznych barwach, daj nam znać!

Poczta kwiatowa INC Janów Lubelski jest gotowa świadczyć swoje profesjonalne usługi przy każdej okazji. Skontaktuj się z nami, a zrobimy wszystko, aby pomóc Ci szybko oraz z klasą!

Do zobaczenia,  Kwiaciarnia Internetowa Gaja!

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.