Kwiaciarnia Iwonicz-Zdrój, dostawa gratis w Iwonicza-Zdroju i okolicy

Kwiaty Nasza Słodka Idylla
Dostawa gratis
$25.92
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Bukiet z 5 róż
Dostawa gratis
$26.18
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty z Nutką Elegancji
Dostawa gratis
$26.18
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty jak Spojrzenie Słońca
Dostawa gratis
$26.18
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
To Kwiaty wprost z Mojego Serca
Dostawa gratis
$26.18
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty Urodzinowe
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty w Kolorach Słońca
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty Pełnia Naszego Szczęścia
Dostawa gratis
$28.80
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty dla Ciebie W dniu Twojego święta
Dostawa gratis
$30.63
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Zestaw miodów naturalnych w drewnianej skrzynce
Dostawa gratis
$30.71
Najbliższy termin dostawy: 30.9.2022
Więcej
Kwiaty dla Mojej Kobiety Na Walentynki
Dostawa gratis
$36.66
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Kwiaty z czekoladkami
Dostawa gratis
$39.28
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej

Iwonicz-Zdrój to jednego z najstarszych uzdrowisk polskich.


Kwiaty to z pozoru zwykłe rośliny. Przywykliśmy do nich - widzimy je wszędzie. Są delikatne, często chorowite. Jeśli chcemy, aby utrzymały się przy życiu, trzeba bardzo o nie dbać - podlewać, plewić, a czasem nawet nawozić. Co jednak ciekawe, mimo fizycznych słabości, te kolorowe roślinki mają w sobie niebywałą moc. Podarek złożony z kwiatów znaczy nieraz więcej, niż tysiąc słów. Kwiaty - mimo, iż są nieme - potrafią bardzo wiele powiedzieć.

Niebywałe umiejętności kwiaty zawdzięczają z pewnością swojej symbolice. Jest ona nadawana im sukcesywnie już od tysięcy lat. Rzeczywiście, wszyscy wiemy na przykład, że czerwony bukiet symbolizuje miłość, a żółty radość. Z resztą niemal każdy kolor w świecie kwiatów ma jakąś symbolikę. Co jednak możemy powiedzieć o znaczeniu poszczególnych gatunków? Nie mówi się zbyt często o tym, że niemal każdy z nich symbolizuje jakąś konkretną przenośną wartość. Kwiaciarnia internetowa Iwonicz-Zdrój przygotowała krótki alfabetyczny poradnik na ten temat. Pomoże Ci on w trafnym dobieraniu roślin w Twoich bukietach.

Aster - symbolizuje optymizm, beztroskę oraz radość.

Begonia - kwiat ten jest idealnym podarkiem z okazji przeprosin, gdyż oznacza skruchę.

Bratek - symbolizuje on zrozumienie, pokazuje także, że o kimś pamiętamy.

Chryzantema - jest to kwiat pogrzebowy. Niemniej jednak czerwona chryzantema może być użyta do wyznania miłości.

Konwalia - ma ona kilka znaczeń. Może być prezentem dla kogoś pięknego. Może także zostać wykorzystana do pokazania tęsknoty i żalu oraz zasugerowania, że skrywamy jakąś tajemnicę.

Lotos - ten rzadki na naszej szerokości geograficznej kwiat jest symbolem rozwoju duchowego i wewnętrznej harmonii.

Mak - jest on prośbą o zgodę. Może oznaczać także szaleństwo i odurzenie. Roślina ta, niechlubną część swej symboliki zawdzięczać może z pewnością narkotycznym właściwościom.

Róża - jest to kwiat bardzo popularny. Jej symbolika jest niebywale szeroka i z reguły uzależniona jest od koloru płatków.

Stokrotka - oznacza ona świętość, niewinność i dziewiczość.

Wrzos - symbolizuje samotność, lecz także świat mistyczny oraz duchowy.

Żonkil - rzadko używany, ze względu na swe znaczenie. Jest symbolem zazdrości i nieodwzajemnionej miłości.

Jak widać, świat kwiatów jest różnorodny oraz tajemniczy. Kwiaciarnia Iwonicz-Zdrój specjalizuje się we wszystkim, co jest tylko związane z kwiatamii. Dlatego też z miłą chęcią pomożemy Ci dobrać bukiet stosowny do zaistniałych okoliczności. Ponadto, dostarczymy go w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Polski!

Nie brakuje okazji, kiedy to możesz posłużyć się siłą i pięknem kwiatów. Zacznijmy od radosnych chwil, którymi są na przykład wesele oraz ślub. Kwiaciarnia w Iwoniczu-Zdroju świadczy swoje profesjonalne usługi także na tego rodzaju uroczystościach. Wesoły bukiet dla świeżo upieczonej pary, będzie z pewnością świetnym prezentem!

Wesoła atmosfera nie opuszcza nas także w trakcie urodzin oraz imienin. Te małe święta obchodzimy regularnie, z reguły w zaufanym gronie bliskich. Z tego względu, projektując bukiet na taką okazję, można pozwolić sobie na nieco więcej finezji oraz swobody.

Niestety nie brakuje także przykrych chwil, takich jak pogrzeby, kiedy to żegnamy naszych bliskich. Wówczas warto zdobyć się na skromną i stosowną wiązankę na pogrzeb, która wkomponuje się w atmosferę smutku i żałoby.

Dni, takie jak dzień ojca, dzień matki, dzień dziadka, czy dzień babci są wspaniałą sposobnością pokazania naszym bliskim, że o nich pamiętamy. Nie zapomnijmy o tym, że wówczas także możemy posłużyć się kwiatami!

Istnieje również jednak wyjątkowa okazja, podczas której używamy kolorowych roślin do uzewnętrznienia swych najgłębszych uczuć. Mowa tu o wyznaniach miłości. Kwiaciarnia w Iwoniczu-Zdroju zrobi wszystko co w swojej mocy, aby w tej wyjątkowej chwili przygotować i dostarczyć Ci specjalny, romantyczny bukiet.

Bez względu na zaistniałe okoliczności Poczta Kwiatowa INC w Iwoniczu-Zdroju stanie na wysokości zadania by sprostać Twoim wymaganiom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.