Kwiaciarnia Głuchołazy, dostawa gratis w Głuchołazach i okolicy

Kwiaty Pamiętam o Tobie
Dostawa gratis
$24.70
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Spojrzenie Słońca
Dostawa gratis
$24.70
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Stroik Czas radości
Dostawa gratis
$24.70
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiatowe serce
Dostawa gratis
$24.70
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Promyk słońca
Dostawa gratis
$27.45
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Zestaw Kraina lodu
Dostawa gratis
$30.19
Dostawa już jutro od 9:00
Więcej
Bukiet Uśmiech lata
Dostawa gratis
$30.19
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Urodzinowe
Dostawa gratis
$30.19
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty W dniu Twojego święta
Dostawa gratis
$32.94
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Bukiet Wspomnienie Lata
Dostawa gratis
$38.44
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Kwiaty Jesteś Moim Natchnieniem
Dostawa gratis
$38.44
Dostawa jeszcze dziś
Więcej
Różany ogród
Dostawa gratis
$41.18
Dostawa jeszcze dziś
Więcej

Głuchołazy stara nazwa Kozia Szyja. Głuchołazy były ważnym regionalnym ośrodkiem tkactwa i wydobycia rud żelaza, w XVI i XVII w. 


Czym są kwiaty? Dla jednych są one obiektem naukowych badań, a dla drugich po prostu piękną ozdobą domów, mieszkań i ogrodów. Niemniej jednak, zdarzają się okazje, kiedy to używamy kwiatów dla wyrażenia własnych uczuć lub podkreślenia podniosłej atmosfery panujących okoliczności.

Co ciekawe, ludzie posługują się kwiatami w ten sposób już od tysięcy lat. Nie było to jednak jedyne użycie tych kolorowych roślinek. Od zamierzchłych czasów mają one silne znaczenie religijne, symboliczne, a nawet znajdowały one swoje zastosowanie w praktykach okultystycznych. Powiemy dziś jednak kilka słów o często pomijanym, lecz bardzo praktycznym zastosowaniu kwiatów - szczególnie polnych - a mianowicie o ich właściwościach leczniczych.

Świadomi dobroczynnego wpływu kwiatów na nasze zdrowie jesteśmy od zarania dziejów. Aż po dziś dzień korzystamy z leczniczych właściwości tych roślin wspomagając się w chorobach i stanach złego samopoczucia.

Jednym z najpopularniejszych gatunków kwiatów polnych, który ma na nasz organizm dobroczynny wpływ, jest mlecz, zwany także mniszkiem lekarskim. Zawiera on witaminę C, witaminę B oraz beta-karoten. Usprawnia on prace wątroby, przyspiesza trawienie, działa antystresowo oraz moczopędnie.

Wspaniałym dobrodziejstwem Matki Natury jest także nasturcja. Zawiera ona olejki eteryczne, sole mineralne oraz błonnik. Ponadto działa ona bakteriobójczo, przez co zalecana jest ona przy okazji zakażeń dróg moczowych i oddechowych.

Także pokrzywa jest źródłem prawdziwego bogactwa. Zawiera ona magnez, fosfor, żelazo, wapń, kwasy organiczne, błonnik oraz różne witaminy. Wzmacnia ona organizm, a także pobudza do produkcji hemoglobiny i krwinek czerwonych. Jest zalecana w kuracjach oczyszczania organizmu.

Niestety, ale kwiatowy savoir vivre głosi, że kwiatów polnych nie powinno wręczać się nikomu w prezencie. Oczywiście jeśli tylko uważasz to za stosowne, masz prawo zdecydować się na takie odejście od reguły.

Okazji do wręczenia komuś kwiatów jest naprawdę mnóstwo! Bez względu na to, czy jeszcze nigdy tego nie robiłeś, czy jest to już Twoim zwyczajem, serdecznie zapraszamy Cię, do skorzystania z usług Kwiaciarni online w Głuchołazach! Pomożemy w dobraniu odpowiedniej kwiatowej kreacji, po czym dostarczymy ją w wybrane miejsce. Kwiaty dostarczamy na terenie Polski. Kwiaciarnia Głuchołazy stanie na wysokości zadania przy każdej możliwej okazji!

Zdarza się na przykład, że uczestniczymy w smutnych uroczystościach pogrzebowych. Wówczas, bardzo ważne jest, by wiązankę lub wieniec dobrać z wiedzą i namysłem. Należy użyć wtedy stosownych barw i odpowiednich gatunków kwiatów. Kwiaciarnia Gaja w Głuchołazach z pewnością Ci w tym pomoże.

Nasza kwiaciarnia świadczy swoje usługi także z okazji ślubów i wesel. Wręczenie nowożeńcom pięknych kwiatów jest świetnym wyrazem podzielanej z nimi radości.

A co można powiedzieć o urodzinach i imieninach? Te regularne uroczystości stwarzają nam świetną okazję, do obdarzenia solenizanta wonnym bukietem. KwiaciarniaGaja z miłą chęcią pomoże w wybraniu oraz dostarczeniu kwiatów stosownych na taką okazję!

Kolorowymi roślinkami posługujemy się także, gdy chcemy wyrazić komuś swą miłość i przywiązanie. Jest to chyba jedna z okazji o największym ładunku emocjonalnym, dlatego też zasługuje ona na naszą szczególną uwagę.

Również dni mamy, taty, babci, dziadka, czy nauczyciela stanowią miłą okoliczność, którą uczcić można skromnym bukietem.

Kwiaciarnia wysyłkowa Gaja w Głuchołazach jest gotowa pomóc w każdej ze wspomnianych okazji. Oferujemy szeroką gamę gatunków, kolorów oraz kreacji dostosowanych do wielu okazji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, my kwiaciarnia internetowa Gaja Głuchołazy!

Gdynia | Trójmiasto | Poznań | Kraków | Warszawa | Wrocław | Łódź | Gdańsk | Szczecin  | Katowice | Olsztyn | Lublin | Toruń | Białystok | Sopot | Bydgoszcz | Częstochowa | Radom | Sosnowiec | Zabrze  i wielu innych.