Poufność i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo transakcji Kartą Kredytową
PayPal to system usług płatniczych, umożliwiający wysyłanie i odbieranie płatności dokonanych kartami kredytowymi w wygodny i bezpieczny sposób.
Niezależnie od tego, czy wysyłasz pieniądze, czy je odbierasz; czy jesteś użytkownikiem serwisu eBay, handlowcem prowadzącym działalność online, czy też osobą kupującą w Internecie - system PayPal zapewnia bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w Polsce i na całym świecie.
Kupujący może bez żadnych obaw robić zakupy w Internecie i płacić kartą kredytową, ponieważ jego dane finansowe nie są udostępniane. Można wysyłać pieniądze znajomym lub rodzinie, kupować w zagranicznych serwisach eBay i korzystać z atrakcyjnych ofert dostępnych w innych krajach. Dodatkową korzyścią jest to, że w systemie PayPal wysyłanie pieniędzy jest bezpłatne.
W systemie PayPal zarejestrowano już ponad 105 milionów kont na całym świecie. Każdy zarejestrowany użytkownik systemu PayPal może korzystać z bezpiecznej, wygodnej i szybkiej metody dokonywania płatności. Jeśli nie korzystasz jeszcze z systemu PayPal, załóż konto już teraz!
Bezpieczeństwo transakcji przelewem elektronicznym
Transakcje obsługiwane przez PayU zapewniają nam najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Są to najnowsze metody szyfrowania danych w połączone ze światowej klasy platformą sprzętów.
Daje to nam gwarancję niezawodność dokonywanych transakcji.
Wymiana informacji pomiędzy sklepem/serwisem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL.
Sekcja bezpieczeństwa
Nad prawidłowym przebiegiem realizacji transakcji, czuwa specjalna sekcja bezpieczeństwa PayU.
Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi.
Wszelkie dane osobowe podane przez Klienta nie będą udostępniane osobom trzecim zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Kontynuuj