Przezenty na Andrzejki

Wigilia imienin Andrzeja, to wieczór zabaw i wróżb, któremu przypisuje się magiczne znaczenie. Nie powinno na nim zabraknąć kwiatów, które są nie tylko pięknym prezentem imieninowym i dekoracją, ale również wprowadzają magiczny klimat. Zobacz naszą ofertę specjalnych bukietów na ten dzień i wyślij z tej okazji kwiaty na Andrzejki!

Kosz dużo zdrowia
Dostawa gratis
$67.87
Najbliższy termin dostawy: 9.12.2022
Więcej
Kosz Dla Smakosza
Dostawa gratis
$38.26
Najbliższy termin dostawy: 9.12.2022
Więcej

Tradycja andrzejkowych wróżb kiedyś dotyczyła niezamężnych panien, które liczyły, że w ten szczególny wieczór poznają imię swojego wybranka oraz dowiedzą się, jak szybko uda im się stanąć na ślubnym kobiercu. Pomiędzy wróżbami pojawiały się także takie, w których wykorzystywano moc kwiatów. Ich płatki wrzucano do wody, która wypita miała pomóc w spełnianiu marzeń albo z zasłoniętymi oczami, losowano jeden z wielu gatunków kwiatów i wróżono przyszłość na podstawie jego symboliki. Dziś Andrzejki traktowane są bardziej, jako okazja do niezobowiązujących zabaw. Dla wszystkich Andrzejów przygotowaliśmy oryginalne bukiety, dedykowane specjalnie mężczyznom. Można je dodatkowo uzupełnić słodkim upominkiem z naszej oferty. Ale nie tylko imieniny mogą być pretekstem do zamówienia tych pięknych kwiatów. Andrzejkową wiązankę można również podarować gospodarzom, urządzającym wieczór z wróżbami.

Andrzejkowekwiaty z naszej oferty, to nie tylko wspaniały podarunek dla solenizantów o tym imieniu, ale także piękna dekoracja na przyjęcie pełne wróżb!